Zabiegi Kosmoenergetyki Klasycznej

Kosmoenergetyka

Czym jest Kosmoenergetyka?

Kosmoenergetyka jest dziedziną, która wykorzystuje strumienie energii kosmicznych w celu oddziaływania na inne systemy energetyczne. Historia wykorzystania kosmicznych strumieni sięga poprzedzających nas cywilizacji i nie jest ograniczona do jakiegokolwiek systemu wierzeń. Więcej na temat historii kosmoenergetyki możesz przeczytać tu: Wikipedia

W podstawowym rozumieniu kosmoenergetyka to dziedzina oddziaływania na system energetyczny organizmów żywych, przede wszystkim człowieka – to wykorzystywanie czystych energii kosmosu w celu uzdrawiania. Należy jednak podkreślić, że spektrum oddziaływania strumieni energii kosmicznych jest bardzo szerokie.

W czym może Ci pomóc sesja kosmoenergetyki?

Dobroczynne działanie strumieni kosmicznych wykorzystuje się w celu:

  • oczyszczenia biopola organizmu człowieka
  • odblokowania zamkniętych lub częściowo zablokowanych czakr
  • harmonizowania ogólnej energetyki organizmu
  • odcinania podłączeń obcych, niepożądanych energii
  • zapewnienia ochrony energetycznej
  • oczyszczania przedmiotów, domów, samochodów, przestrzeni otwartych.

Odblokowanie zamkniętych lub słabo funkcjonujących czakr i wyrównanie ich pracy powoduje, że do wszystkich organów zaczyna docierać życiodajna energia niezbędna do prawidłowego ich działania. Oczyszczenie biopola i podwyższenie wibracji organizmu powoduje, że ciało wraca do równowagi energetycznej i zaczyna prawidłowo funkcjonować.  Terapeuta ma do dyspozycji wiele różnych kanałów energetycznych. Niektóre z nich są uniwersalne i posiadają szeroki zakres działania, inne natomiast dedykowane są w bardzo specyficznych dolegliwościach i przypadkach.

Jak wygląda sesja terapeutyczna?

Sesję kosmoenergetyczną poprzedza wykonanie diagnozy, w trakcie której określa się poziom wibracji organizmu wg skali Bovis’a, poziom pracy siedmiu czakr głównych, wielkość biopola. Ponadto diagnoza potwierdza lub wyklucza istnienie podłączeń obcych energii.

Sesja terapii kosmoenergetycznej może być wykonana w kontakcie bezpośrednim lub na odległość. 

W trakcie zabiegu osoba poddawana działaniu energii stoi, siedzi lub leży, terapeuta natomiast po uruchomieniu odpowiedniego kanału energetycznego kieruje energię do biopola, czakry lub konkretnego organu. Sesja terapeutyczna trwa od 45 do 60 minut.

Ile kosztuje zabieg z wykorzystaniem strumieni kosmoenergetycznych?

1 sesja (ok 45 minut): 150 PLN

Pakiet 3 sesji: 400 PLN

Pakiet 10 sesji: 1350 PLN

Możesz zamówić diagnozę swoich parametrów energetycznych w cenie 100 PLN. (diagnoza zawiera informacje odnośnie poziomu wibracji biopola wg skali Bovis’a, wielkości biopola, poziomu pracy siedmiu czakr głównych, ewentualnych podłączeń energetycznych i ich siły). 

Podaruj sesję w prezencie. Możesz zamówić spersonalizowany Voucher Podarunkowy. W sprawie szczegółów, zapraszam do kontaktu.

Dane do przelewu:
CENTRUM ROZWOJU PRZESTRZENI SERCA MONIKA MILER
21102047950000930204563823
Tytułem: Sesja

Jeśli masz pytania dotyczące zabiegów energetycznych, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie głównej:

e-mail: kontakt@twojekronikiakaszy.pl