O mnie

    Mam na imię Monika i jestem… taka jak Ty.

Mam swoje radości i troski, a za sobą lepsze i gorsze lata i doświadczenia. Z moich najtrudniejszych doświadczeń wyniosłam to, co mogłam najlepszego – naukę i wnioski. Postanowiłam, że moje cierpienie, wszystkie złe emocje, smutek i żal do samej siebie, zamienię na wdzięczność. To najcenniejszy dar ode mnie dla mnie samej i dla reszty świata. Wdzięczność jest potężna i wspaniała, wdzięczność rodzi się z czystej miłości i pomnaża dobro. Wdzięczność jest magnesem wszelkiej obfitości. Jestem wdzięczna, ponieważ pragnę być szczęśliwa i dzielić się szczęściem. 

Dziś wiem, że nic, absolutnie nic, nie dzieje się bez powodu i przez przypadek. I wiem, że musiałam przejść swoją drogę, aby wejść na ścieżkę rozwoju i pomocy innym. Podobno jestem Aniołem, usłyszałam to od innych wiele razy. Tak więc, pełna wdzięczności, zrozumienia, akceptacji dla siebie i innych, pełna współczucia pomagam innym ludziom odnaleźć ich własną ścieżkę zdrowia, szczęścia i rozwoju, ścieżkę miłości do samego siebie.

Jestem terapeutką Kosmoenergetyki Klasycznej, co oznacza, że określam parametry energetyczne, oczyszczam energetycznie biopole człowieka, harmonizuję pracę czakr, przywracam do równowagi ogólną energetykę organizmu, odcinam podłączenia obcych, niepożądanych energii, oczyszczam przedmioty i domy.

Jestem konsultantką Kronik Akaszy, co oznacza, że pomagam ludziom w nawiązaniu kontaktu z ich Przewodnikami Duchowym, odczytuję i pomagam zinterpretować informacje przekazane przez Wyższe Istoty.

Jestem terapeutką duszy, co oznacza, że korzystając z technik EFT, Matrix Reimprinting, Cellular EFT, medytacyjnych, wizualizacyjnych i oddechowych, pomagam potrzebującym odnaleźć zagubioną radość życia i poczucie własnej wartości. Jestem certyfikowanym trenerem EFT.

Zapraszam na moją stronę dedykowaną sesjom terapeutycznym: www.monikamiler.pl