O mnie

    Mam na imię Monika i jestem… taka jak Ty.

Jak każdy mam swoje radości i troski, a za sobą lepsze i gorsze lata i doświadczenia. Z moich najtrudniejszych doświadczeń wyniosłam to, co mogłam najlepszego – naukę i wnioski. To właśnie te najtrudniejsze doświadczenia stały się siłą napędową wielkiej zmiany, jaka nastąpiła w moim życiu. 

Dziś wiem, że nic, absolutnie nic, nie dzieje się bez powodu i przez przypadek. I wiem, że musiałam przejść swoją drogę, aby wejść na ścieżkę rozwoju i pomocy innym. Podobno jestem Aniołem, usłyszałam to od innych wiele razy. Ja myślę, że jestem całkiem zwyczajnym człowiekiem z ogromnym zasobem zrozumienia i empatii dla innych. Wspieram innych ludzi w odnalezieniu ich własnej ścieżki zdrowia, szczęścia i rozwoju, ścieżki miłości do samego siebie.

Jestem terapeutką Kosmoenergetyki Klasycznej, co oznacza, że określam parametry energetyczne, oczyszczam energetycznie biopole człowieka, harmonizuję pracę czakr, przywracam do równowagi ogólną energetykę organizmu, odcinam podłączenia obcych, niepożądanych energii, oczyszczam przedmioty i domy.

Jestem konsultantką Kronik Akaszy, co oznacza, że odczytuję i pomagam zinterpretować informacje zapisane w Kronikach Akaszy.

Jestem terapeutką psyche, co oznacza, że korzystając z technik EFT, Matrix Reimprinting, Cellular EFT, medytacyjnych, wizualizacyjnych i oddechowych, pomagam potrzebującym odnaleźć zagubioną radość życia i poczucie własnej wartości. Jestem certyfikowanym trenerem EFT i Cellular EFT. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychologia kliniczna oraz na kierunku Terapia rodzin i par. 

Zapraszam na moją stronę dedykowaną sesjom terapeutycznym: www.monikamiler.pl