Sesje terapeutyczne

Zapraszam na moją stronę dedykowaną sesjom terapeutycznym: www.monikamiler.pl

Co mogę Ci zaproponować?

Oferuję sesje terapeutyczne z wykorzystaniem metody EFT, technik medytacyjnych, wizualizacyjnych i oddechowych. Istotną rolę w terapii odgrywa praca z tzw. Wewnętrznym dzieckiem. Sesje są przygotowane i prowadzone pod kątem indywidualnych potrzeb klienta.

W jakim zakresie mogę Ci pomóc?

Tym, co mogę ofiarować Ci już teraz, w tym momencie, jest nadzieja. Nadzieja na poprawę samopoczucia, nadzieja na uśmiech, na radość. Nadzieja, że przyjdzie taki dzień, kiedy przyznasz, że ten świat jest piękny. Nie mogę Ci obiecać, że osiągniesz to bez Twojego zaangażowania. Jednak mogę Cię zapewnić, że otrzymasz wsparcie i pomoc. Nie będziesz podlegał ocenie ani krytyce.

Jeśli tkwisz w okolicznościach, z których nie jesteś zadowolony, masz dwie drogi do wyboru. Możesz wywrócić życie do góry nogami, zmienić środowisko i mieć nadzieję, że to co nastąpi będzie lepsze. Możesz też pozostać w tych samych warunkach i zmienić swoje myślenie na tyle, żeby życie stało się przyjemne. Zarówno jedno rozwiązanie, jak i drugie są możliwe. Jedno i drugie rozwiązanie wymaga podjęcia przez Ciebie decyzji. Od Twojej determinacji zależy, czy i kiedy obudzisz się pewnego dnia z uśmiechem na ustach i radością w sercu. Ja mogę powiedzieć Ci jedno: ten uśmiech i ta radość już w Tobie są. Jest też w Tobie moc i siła, żeby zmienić swoją codzienność na lepszą. Być może Ty tej mocy jeszcze w sobie nie widzisz, ale ona jest i czeka na uwolnienie.

Oferuję Ci moją wiedzę, umiejętności i doświadczenie oraz pomoc w odnalezieniu nowej drogi. Wiem, że ludzie, którzy stracili poczucie sensu, są w stanie stosunkowo szybko je odbudować, a następnie odnaleźć swój cel i szczęście. Tak więc postaram się pomóc Tobie w odzyskaniu poczucia własnej wartości i wiary w siebie. Nauczę Cię, jak zaakceptować siebie, polubić i pokochać. Pomogę Ci odkryć błędne przekonania i wzorce, które mają negatywny wpływ na Twoje życie. Poznasz sposoby na uwolnienie się od nich. Postaram się pokazać Tobie, że Twoje życie ma wielki sens i wartość. Przekonasz się, że Ty sam masz ogromny wpływ na to, jak będzie ono wyglądało. Pomogę Ci otworzyć się na tą zmianę. 

Jaki jest koszt sesji?

Koszt pojedynczej sesji terapeutycznej (60 minut): 180 PLN

Oferuję również zintegrowane procesy terapeutyczne, trwające więcej niż jedną sesję:

  • „Proces kochania siebie” (2 x 90 minut): 600 PLN
  • „Proces uzdrowienia wewnętrznego dziecka” (2 x 90 minut): 600 PLN
  • „Proces uzdrowienia żeńskiej linii rodowej” (2 x 90 minut): 600 PLN
  • „Proces wewnętrznej harmonizacji” (3 x 90 minut): 1100 PLN
  • „Proces uzdrowienia wzorca relacji damsko-męskich” (3 x 90 minut): 1100 PLN
  • „Proces optymalizacji okresu Plan/Cel (programy poczęciowe, prenatalne i okołoporodowe)” (4 x 90 minut): 1500 PLN

Dane do przelewu krajowego:
CENTRUM ROZWOJU PRZESTRZENI SERCA MONIKA MILER
21102047950000930204563823

Tytułem: Sesja

 

EFT

Jak możesz się ze mną skontaktować?

Jeśli masz pytania odnośnie indywidualnych sesji terapeutycznych napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie głównej:

e-mail: kontakt@twojekronikiakaszy.pl