Sesje terapeutyczne

Zapraszam na moją stronę dedykowaną sesjom terapeutycznym: www.monikamiler.pl

Co mogę Ci zaproponować?

Oferuję sesje terapeutyczne z wykorzystaniem metody EFT, technik medytacyjnych, wizualizacyjnych i oddechowych. Istotną rolę w terapii odgrywa praca z tzw. Wewnętrznym dzieckiem. Sesje są przygotowane i prowadzone pod kątem indywidualnych potrzeb klienta. 

W jakim zakresie mogę Ci pomóc?

Jeśli tkwisz w okolicznościach, z których nie jesteś zadowolony, masz dwie drogi do wyboru. Możesz wywrócić życie do góry nogami, zmienić środowisko i mieć nadzieję, że to co nastąpi będzie lepsze. Możesz też pozostać w tych samych warunkach i zmienić swoje myślenie na tyle, żeby życie stało się przyjemne. Zarówno jedno rozwiązanie, jak i drugie są możliwe. Jedno i drugie rozwiązanie wymaga podjęcia przez Ciebie decyzji. Od Twojej determinacji zależy, czy i kiedy obudzisz się pewnego dnia z uśmiechem na ustach i radością w sercu. Ja mogę powiedzieć Ci jedno: ten uśmiech i ta radość już w Tobie są. Jest też w Tobie moc i siła, żeby zmienić swoją codzienność na lepszą. Być może Ty tej mocy jeszcze w sobie nie widzisz, ale ona jest i czeka na uwolnienie.

Oferuję Ci moją wiedzę, umiejętności i doświadczenie oraz pomoc w odnalezieniu nowej drogi. Wiem, że ludzie, którzy stracili poczucie sensu, są w stanie stosunkowo szybko je odbudować, a następnie odnaleźć swój cel i szczęście. Postaram się pomóc Tobie w odzyskaniu poczucia własnej wartości i wiary w siebie. Nauczę Cię, jak zaakceptować siebie, polubić i pokochać. Pomogę Ci odkryć błędne przekonania i wzorce, które mają negatywny wpływ na Twoje życie. Poznasz sposoby na uwolnienie się od nich. Postaram się pokazać Tobie, że Twoje życie ma wielki sens i wartość. Przekonasz się, że Ty sam masz ogromny wpływ na to, jak będzie ono wyglądało. Pomogę Ci otworzyć się na tą zmianę. 

Nie mogę Ci obiecać, że zmiana w Tobie dokona się bez Twojego zaangażowania. Jednak mogę Cię zapewnić, że otrzymasz wsparcie i pomoc. W czasie spotkań terapeutycznych nie będziesz podlegał ocenie ani krytyce.

Jaki jest koszt sesji?

Koszt pojedynczej sesji terapeutycznej (60 minut): 180 PLN

Oferuję również zintegrowane procesy terapeutyczne, trwające więcej niż jedną sesję:

  • „Proces kochania siebie” (2 x 90 minut): 600 PLN
  • „Proces uzdrowienia wewnętrznego dziecka” (2 x 90 minut): 600 PLN
  • „Proces uzdrowienia żeńskiej linii rodowej” (2 x 90 minut): 600 PLN
  • „Proces wewnętrznej harmonizacji” (3 x 90 minut): 1100 PLN
  • „Proces uzdrowienia wzorca relacji damsko-męskich” (3 x 90 minut): 1100 PLN
  • „Proces optymalizacji okresu Plan/Cel (programy poczęciowe, prenatalne i okołoporodowe)” (4 x 90 minut): 1500 PLN

Dane do przelewu:
CENTRUM ROZWOJU PRZESTRZENI SERCA MONIKA MILER
21102047950000930204563823
Tytułem: Sesja

 

EFT

Jak możesz się ze mną skontaktować?

Jeśli masz pytania odnośnie indywidualnych sesji terapeutycznych napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie głównej:

e-mail: kontakt@twojekronikiakaszy.pl