Sesje terapeutyczne

Co mogę Ci zaproponować?

Oferuję sesje terapeutyczne z wykorzystaniem metody EFT, technik medytacyjnych, wizualizacyjnych i oddechowych. Istotną rolę w terapii odgrywa praca z tzw. Wewnętrznym dzieckiem. Sesje są przygotowane i prowadzone pod kątem indywidualnych potrzeb klienta.

W jakim zakresie mogę Ci pomóc?

Tym, co mogę ofiarować Ci już teraz, jest nadzieja. Nadzieja na poprawę samopoczucia, nadzieja na uśmiech, na radość. Nadzieja, że przyjdzie taki dzień, kiedy przyznasz, że ten świat jest piękny. Nie mogę Ci obiecać, że osiągniesz to bez Twojego zaangażowania. Jednak mogę Cię zapewnić, że nie będziesz podlegał ocenie ani krytyce. W zamian za to otrzymasz wsparcie i pomoc. 

Jeśli tkwisz w okolicznościach, z których nie jesteś zadowolony, masz dwie drogi do wyboru. Możesz wywrócić życie do góry nogami, zmienić środowisko i mieć nadzieję, że to co nastąpi będzie lepsze. Możesz też pozostać w tych samych warunkach i zmienić swoje myślenie na tyle, żeby życie stało się przyjemne. Zarówno jedno rozwiązanie, jak i drugie są możliwe. Jedno i drugie rozwiązanie wymaga podjęcia przez Ciebie decyzji. Od Twojej determinacji zależy, czy i kiedy obudzisz się pewnego dnia z uśmiechem na ustach i radością w sercu. Ja mogę powiedzieć Ci jedno: ten uśmiech i ta radość już w Tobie są. Jest też w Tobie moc i siła, żeby zmienić swoją codzienność na lepszą. Być może Ty tej mocy jeszcze w sobie nie widzisz, ale ona jest i czeka na uwolnienie.

Oferuję Ci moją wiedzę, umiejętności i doświadczenie oraz pomoc w odnalezieniu nowej drogi. Wiem, że ludzie, którzy stracili poczucie sensu, są w stanie stosunkowo szybko je odbudować, a następnie odnaleźć swój cel i szczęście. Tak więc postaram się pomóc Tobie w odzyskaniu poczucia własnej wartości i wiary w siebie. Nauczę Cię, jak zaakceptować siebie, polubić i pokochać. Pomogę Ci odkryć błędne przekonania i wzorce, które mają negatywny wpływ na Twoje życie. Poznasz sposoby na uwolnienie się od nich. Postaram się pokazać Tobie, że Twoje życie ma wielki sens i wartość. Przekonasz się, że Ty sam masz ogromny wpływ na to, jak będzie ono wyglądało. Pomogę Ci otworzyć się na tą zmianę. 

Koszt godzinnej sesji: 110 zł

EFT

Jak możesz się ze mną skontaktować?

Jeśli masz pytania odnośnie indywidualnych sesji terapeutycznych napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie głównej:

e-mail: kontakt@twojekronikiakaszy.pl